Rekomendacje

W tym dziale mogą Państwo wyrazić swoje opinie na temat naszej współpracy .
Za zostawione komentarze serdecznie dziękujemy 

7 komentarzy

Anonimowy pisze...

Najlepszy fotograf z jakim przyszło mi współpracować. Świetne podejście do klienta, pełne zaangażowanie i profesjonalizm, swoboda, humor, indywidualizm... Można wymieniać bez końca. ;) Damianku- tak trzymaj!

Anonimowy pisze...

Pełen profesjonalizm!!! Wybieram i polecam Damiana!

Anonimowy pisze...

Damian jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia naszego maleństwa. Poszukując fotografa oczekiwałam by była to osoba pasjonująca się w robieniu zdjęć oraz w spokojnym podejściu do dzieci. Uważam, ze Damian ma talent i potrafi współpracować z dziećmi. Zdjęcia wyszły przepiękne. Mamy pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu kto chce uwiecznić ważne monnety swojego życia oraz kto ceni sobie profesjonalizm.

damianmusialski pisze...

Bardzo dziękujemy Paulino

Anonimowy pisze...

My dziękujemy bardzo za wspaniałą sesje! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Fotografa! ;) Już teraz mamy piękną pamiątkę ale z niecierpliwością czekamy na drugą część. Bardzo ważne jest że Fotograf potrafi się dostosować do wymagań klientów. Oczywiście ma świetne podejście do dziecka. Z pełnym zaangażowaniem wykonuje każde zdjęcie i bierze pod uwagę sugestie rodziców. Dojazd do domu w przypadku małych dzieci to również duży plus, przynajmniej dziecko ma trochę mniej stresu w znanym otoczeniu. Bardzo polecamy Damiana! ;)

Anonimowy pisze...

bardzo fajny, miły i pełen profesjonalizmu fotograf. razem z żoną mają super podejście do dzieciaczków. robił nam sesje zdjęciową naszego synka, jesteśmy z niej mega zachwyceni, zdjęcia wyszły bosko.
Damian bardzo dziękujemy i napewno będziemy polecać znajomym:)

Anonimowy pisze...

Damian to prawdziwy profesjonalista wraz z żoną Darią stworzyli super sesję ,chwytając przy tym ciekawe artystyczne ujęcia.Cudowna atmosfera, super podejście i kontakt z małym modelem.Polecam gorąco znajomym przy wyborze fotografa gdyż nie jest to stracony czas a i efekty zadziwiające. Dziękujemy Julita i Mariusz

© Pastelove Studio
Maira Gall